Kaelaehe. Sari WABI SABI – ajupuit, kuukivi

85,00

Tootekood: 32312255 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Sari WABI SABI on inspireeritud traditsioonilisest Jaapani esteetikast, mis on maailmavaade, mille keskmes on mööduvuse ja ebatäiuslikkuse aktsepteerimine. Wabi-sabi leiab ilu asjades, mis on ebatäiuslikud, püsimatud ja mittetäielikud. Ilu muutub ajas ja tal on rääkida oma lugu.

Tänapäeva Jaapanis ’wabi’ ligikaudne tõlge oleks ’vaoshoitud maitse’ ja ’sabi’ ’elegantne lihtsus’.

Alates aastaaegade rütmi austamisest kuni külalislahke kodu loomiseni, ebaõnnestumise ümberkujundamisest armuga vananemiseni – Wabi Sabi õpetab leidma rohkem rõõmu ja inspiratsiooni kogu oma täiuslikult ebatäiusliku elu jooksul, taastada loodusega ühenduse ja olla enda vastu leebem.

Mustal kaelapaelal on karabiinkinnitus. Kaelaehte üldpikkus on 53,5cm. Ehtega on kaasas kinkekarp.

Kuukivile on iseloomulik kuuvalgust meenutav pärlmutter-kuma. Tuhandeid aastaid on kuukivi kasutatud hinnatud ehtekivimina. Helklev kuma on kaunistanud antiikseid kuujumalannasid nagu vanade kreeklaste Selene ja roomlaste Diana. Indias peetakse kuukivi jumalate pühaks kiviks ja armastajate sümboliks. Läbi aegade on kuukivi sümboliseerunud lootust, usku ja südamesoovide täitumist. Kivi on kaitsetalismaniks reisijatele ja ränduritele. Eriti sobib sodiaagimärkidele Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud.

Seda toodet ei saa kahjuks e-poest osta, toode on müügis Pärnu RANNAHOTELLIS.

Lisainfo

Kaal0,2 kg
Mõõtmed2,7 × 4,7 cm


POPULAARSED

Enimvaadatud tooted