MEIST

Organne – kui kohtuvad loodus ja looming.

Organne loomingus kohtuvad looduse ilu ja kunstniku loovus, saavutades koos sünergia, mis pakub silmailu ning paitab hinge.  Looduslähedus, roheline mõtteviis, unikaalsus ja originaalsus on Organne mõttelaadi ja tootevalikut läbivalt iseloomustavad sõnad. Toodete loomeprotsessis on tähtsal kohal roheline ja loodust säästev mõtlemine, mistõttu ei leia kunagi Organne toodetest plastikmaterjale ega sünteetilisi põhikomponente.

Organne loomingus on üheks peamiseks materjaliks ajupuit, mis on käsitsi korjatud ja hoolega valitud Eestimaa kaunil põhjarannikul asetsevatelt mereäärsetelt aladelt. Ajupuit on mere poolt kaldale uhutud puitmaterjal, mida meri on hoolikalt aastate jooksul voolinud, andes talle oma näo, kuju ja tükikese hingest. Organne loomingu kunstnikeks on disainer käsikäes loodusega. Nii, nagu  loodus on kordumatu, on ka iga Organne looming kordumatu ja eristuv.

Loometöös on disainer püüdnud toodetes võimalikult palju säilitada ehedust ja naturaalsust, mis peegeldub puidu erinevates värvitoonides, mustrites ja puidusüüs.

Organnega on alati sinuga kaasas killuke jõuduandvat loodust, selle omapärast ilu ning rohelist mõttelaadi.

Heade soovidega,

Anne Lukman
Organne disainer